![І знову подарунки від Національного Еразмус+ офісу!](http://mone-epic.gnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_20201226_170214-scaled.jpg)
Несподівані приємності не закінчуюються! Національний Еразмус+ офіс в Україні знову приємно порадував команду Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка гарними подарунками.
За успішне проведення всеукраїнського науково-методичного семінару “Методика викладання європейської інтеграції” та з нагоди прийдешніх Нового 2021 року та Різдва Христового ми отримали гарні та функціональні подарунки! Дякуємо!
Будемо плідно працювати і далі!